v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Provozní technik do Wake Parku
Nabízíme práci/letní brigádu v krásném sportovním areálu zaměřující se na nový vodní adrenalinový sport – Wakeboarding.
Koho hledáme?
Hledáme zručného člena týmu, který nám pomůže s vedením a budováním našeho Wake Parku v Hradci Králové
Co je náplní práce?
Tvým úkolem bude realizace a zdárné dokončení svěřených úkolů, kterými například bude servis wakeboardingového vleku, údržba reálu, vedení jednotlivých brigádníků, stavba překážek výpomoc s operováním vleku. Tyto úkoly mohou obsahovat drobné zámečnické práce, případně svařování plastů. Mimo to i příprava a realizace eventů, které se v areálu pořádají.
Co za to?
Mzda 155 - 220 Kč/hod
Bonusy v závislosti na odvedené práci
Zdarma wakeboarding a půjčovné sportovního vybavení
Ranní káva zdarma
Skvělou partu mladých lidí
Co bys měl splňovat?
Být zručný a samostatný, umět si poradit s běžnými problémy a mít chuť do práce, zbytek tě už naučíme my.
Máš zájem nebo otázky?
Napiš nám na info@cablewakepark.cz

Cena: 1 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1168222
Vloženo:  14. 03. 2023
Změněno:  14. 03. 2023
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Firma:  Simona Kubik
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Provozní technik do Wake Parku - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Kompletace výrobků, prospektů doma!
Hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat z domu pro naši českou firmu. Vše smluvně podloženo a garantováno. Jedná se o skládání a kompletaci reklamních prospektů, či montáž menších výrobků podle momentální poptávky. Záleží na Vás, jaký druh činnosti si vyberete. Potřebné materiály a součástky ke kompletaci, montáži jsou pravidelně dodávány v množství, které si sami určíte a zvládnete. Nepožadujeme žádné speciální znalosti a zkušenosti, obdržíte podrobný návod, případně i zhotovený vzorek, který slouží jako předloha. Žádný vlastní prodej a distribuce zkompletovaných výrobků, odbyt je zajištěn! Jako domácí pracovník obdržíte odměnu vždy za počet hotových kusů, jejichž počet není aktuálně omezen. Měsíční výdělek se po zapracování může pohybovat v rozmezí 10.000 Kč až 18.000 Kč. Záleží na Vašem úsilí a času, který chcete zvolené pracovní činnosti věnovat.
Brigády 18 000,-
Přijímáme společnice i začátečnice
Night club v Brně hledá dívky, které chtějí vydělávat peníze v pohodě a zábavou. Jsme zavedený klub se stálou klientelou. Přijď se k nám třeba jen nezávazně podívat. Cestu ti proplatíme. Možnost ubytování zdarma, bazén, wifi. Dobrý kolektiv. Nezkušeným rádi poradíme. Neboj se a zavolej nebo napiš. Určitě nebudeš litovat.
Brigády dohodou
Focení aktů
Hledáme obyčejné dívky 18let-29let a ženy 30let-50let všech typů postav i bez zkušeností pro focení style/nude. Fotky jsou určeny pro zahraniční trh soukromím odběratelum do Anglie. Podmínkou je stáří nad 18 let. Smlouva/diskrétnost vše pohodové a lehké. Fotograf vyplácí na místě honorář/peníze pro vás od 4000-20000Kč podle náročnosti a délky focení. Více info na emailu tom.vrbis@seznam.cz kontaktovat nás mužete volat/psát sms ve tvaru jméno,věk a telefon vše odeslat na telefon 736609251 Tommi/Nataly Company
Brigády 20 000,-
Plnění obálek z domu.
Plnění obálek z domu. Platíme 15Kč/kus. Material k plnění zdarma, odběr, smlouva. HPP, VPP, brigáda. I pro nezaměstnané, matky na MD. Info na stránce, emailem (město+psč).
Brigády dohodou
Kompletace kuličkových per, 10.000
Hledají se zájemci pro vykonávání jednoduché manuální činnosti, která nezabere více jak 2 hodiny denně. Práce není nijak složitá, podrobné instrukce a materiál obdržíte poštou nebo balíkovou službou a je garantován odběr. Vše je zasíláno až k Vám domů, tedy žádné tahání těžkých balíků z pošty. Jste hlavně zodpovědní za výrobu, tj. za poskládání, smontování a případné zabalení. Případní zájemci navštivte web pracenadoma.net
Brigády 10 000,-
Zaručený výdělek
Potřebuješ nutně korunky nebo si jen tak přivydělat něco na víc nemůžeš jít do práce nebo jen na brigádu na několik hodin si časově omezená. Pokud by ti nevadila práce v erotice v soukr. bytečku ne v CLUBU. Tak si můžem dát klidně schůzku a o všem si popovídat nebudu ti slibovat 10 tisíc denně ale 2-3 tisíce ano . Penízky jsou tu denně takže nemusíš mít strach že si nevyděláš. Práce je nenáročná a je tu i zábava. Tak klidně se rozhodni a neváhej. Začínajícím vše vysvětlím a je tu i možnost bydlení.
Brigády dohodou
Moderátorky chatu pro dospělé
Hledáme moderátorky chatu, které předvedou svůj talent. Základní plat 4000Kč plus 75% z výdělků. Více na https://www.nahemodelky.cz/moderátor-chatu
Brigády 4 000,-
Hledám dlouhodobý přivýdělek
Dobrý den,pracuji jako pečovatelka již několik let.Mam praxi s péčí o seniory,také s hlídáním dětí,s úklidem jak kanceláří, domácností.Mohu také nakoupit,či vyřídit co potřebujete a sami nestihnete či nemůžete.Za nabídky předem děkuji.Prosim pouze Velké Meziříčí,Měřín, Křižanov a okolí.
Brigády dohodou
Provozní technik do Wake Parku
Nabízíme práci/letní brigádu v krásném sportovním areálu zaměřující se na nový vodní adrenalinový sport – Wakeboarding. Koho hledáme? Hledáme zručného člena týmu, který nám pomůže s vedením a budováním našeho Wake Parku v Hradci Králové Co je náplní práce? Tvým úkolem bude realizace a zdárné dokončení svěřených úkolů, kterými například bude servis wakeboardingového vleku, údržba reálu, vedení jednotlivých brigádníků, stavba překážek výpomoc s operováním vleku. Tyto úkoly mohou obsahovat drobné zámečnické práce, případně svařování plastů. Mimo to i příprava a realizace eventů, které se v areálu pořádají. Co za to? Mzda 155 - 220 Kč/hod Bonusy v závislosti na odvedené práci Zdarma wakeboarding a půjčovné sportovního vybavení Ranní káva zdarma Skvělou partu mladých lidí Co bys měl splňovat? Být zručný a samostatný, umět si poradit s běžnými problémy a mít chuť do práce, zbytek tě už naučíme my. Máš zájem nebo otázky? Napiš nám na info@cablewakepark.cz
Brigády 1,-
Pracovník bistra ve Wake Parku
Nabízíme práci/letní brigádu i občasnou výpomoc ve sportovním areálu zaměřující se na nový vodní adrenalinový sport – Wakeboarding. Koho hledáme? Týmové hráče, kteří by se spolu s námi rádi podíleli na chodu a rozvoji bistra/půjčovny na Wake Parku v Hradci Králové. Vaším úkolem bude komunikace se zákazníky a jejich obsluha, prodej nápojů, čepování piva, přípravy kávy, komunikace se zákazníky (po a práce s pokladnou. Co za to? Mzda 110 – 160 Kč/hod + spropitné Společnou ranní kávu zdarma Ve volném čase wakeboarding zdarma, včetně půjčení vybavení (včetně instruktáže) Práce ve velmi mladém kolektivu, vždy tvoříme skvělou partu Kolektivní teambuildingy Zaměstnanecké slevy na baru Flexibilní možnost plánování směn Co potřebuješ? Potravinářský průkaz Komunikativnost – umět vysvětlit nabízené jídla a pití Umět prodávat Příjemné vystupování Odpovědnost (práce s hotovostí) Pozitivní přístup k práci a zákazníkům Máš zájem nebo otázky? Napiš nám na info@cablewakepark.cz
Brigády 1,-
Práce z domova
Dobrý den, hledám lidi do svého týmu, kteří si chtějí přivydělat a zároveň být pány svého času (ideální i pro maminky s malými dětmi). Spolupráce je BEZ NUTNOSTI PRODEJE. Po celou dobu spolupráce Vás budu podporovat. Školení probíhá formou videí. Práce na DPP nebo ŽL.
Brigády dohodou
Likegram
Máte instagram? Chcete si navýšit počet sledovaných lidi na instagramu a přitom si přivydělat pár stovek měsíčně. 200 a víc na PayPal. Z PayPalu jde jednoduše převést peníze na bankovní účet. Napište mi pošlu vám odkaz.
Brigády 200,-
TGM panel
Každý den chodí dotazníky k vyplnění. Za dotazníky 200 a víc. Odměny za privedene lidi 75-500 a víc. Každý měsíc na PayPal. Jednoduché převedení peněz na bankovní účet.
Brigády 500,-
Brigado
Plníte zajímavé úkoly. Fb- likujete,sdilite,komentujete,hodnotite a prodáváte sebe a nové lidi do různých skupin. Instagram- likujete,sledujete účty, komentujete a označujete na fotkách. YouTube- koukáte na videa, likujete, odebirate kanály a komentujete. Webové stránky- návštěva stránky,hledáte ve vyhledávači, registrujete se anebo hrajete hry. Dotazníky- vyplnujete. Speciál- různé úkoly. Email- čtěte různé reklamy a td. 200 a víc na bankovní účet každý měsíc.
Brigády 200,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: