v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Pro našeho významného klienta – českou společnost poskytující komplexní telekomunikační a informační řešení – hledáme kandidáty na pozici:

Vedoucí vývoje a implementace systému k řešení hlasové komunikace

Náplň práce:
• Vedení vývoje a realizace systému představujícího komplexní, škálovatelné a spolehlivé řešení hlasové komunikace
• Zajištění rozvoje útvaru vývoje a implementace daného systému

Hledáme:

• VŠ technického směru se zaměřením na telekomunikace
• Praxe s vedením vývoje IT aplikací v telekomunikačním sektoru (helpdesk, call-centrum)
• Komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

• Zajímavou práci ve vývoji i aplikaci specifického produktu
• Místo pracoviště: Ústí nad Labem
• K základní mzdě výkonnostní odměny + možný podíl z příjmu plynoucích z akviziční činnosti
• Pružnou pracovní dobu
• Stravenky
• Možnost: služebního automobilu, notebooku

V případě, že vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš strukturovaný životopis na: kandidati@dekra-prace.cz

Cena: 1 ,-Kč

Číslo inzerátu:  223051
Vloženo:  19. 08. 2009
Změněno:  19. 08. 2009
Druh:  nabídka
Kraj:  Ústecký
Okres:  Ústí nad Labem
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  DEKRA kvalifikace a poradenství 28387091
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Vedoucí vývoje a implementace systému hlasové komu - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Odborné překlady z AJ/ČJ do RU
Precizní překlady technické dokumentace a WEB stránek z ČJ/AJ do RJ, popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu. Překlady technické dokumentace v oborech strojírenské výroby (NC a CNC obráběcí stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod.), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro výrobu čipů, zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, VaK, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o shodě, ET a elektroniky (ŘS, EPS, EZS, MaR a SW k nim), počítačové techniky apod.– více na webu tranlang.wz.cz
Informatika, IT 280,-
IT technik Brno
Hledáme Vás, pokud se zajímáte o nové technologie, rádi opravujete pc a notebooky. Naše firma se již 23 let stará klientům o výpočetní techniku. Pracovní náplň: • úspěšné řešení hw a sw problémů stanic a periferií. Požadujeme: • prokazatelnou znalost v oboru • ŘP B, pasivní znalost AJ Dobrá parta lidí, pestrá práce, možnost profesního růstu.
Informatika, IT dohodou
Grafik na HPP, nebo ŽL (firma z Ost
Nabízíme na HPP, nebo ŽL spolupráci etickému, inteligentnímu a kreativnímu novému členu týmu na pozici grafik. Pracoviště Ostrava. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka, kterého oslovuje práce v úspěšné firmě v oblasti zdravého životního stylu s výrobky, které jsou megatrendem současnosti s obrovským růstovým potenciálem v ČR i zahraničí. Požadujeme prokazatelně úspěšnou praxi na obdobné pozici Očekáváme prokazatelně úspěšnou praxi a zkušenosti na obdobné pozici. Náplň práce: Zajišťuje a spoluvytváří prospekty a propagační materiály Podporuje a řídí sociální sítě a firemní weby Plat: 30 000 - 40 000 měsíčně V případě zájmu, životopis posílejte na: jiri.cernota@bewit.cz, http://www.bewit.love
Informatika, IT 35 000,-
správe eshopu
Hledám studenta/studentku na brigádu-správa on-line shopu, tvorba a rozesílání newsletterů Práce s administrací e-shopu, zavádění nových produktů. On-line marketing .
Online Map Quality Analyst- Czech R
The position will allow you to work from home on a flexible schedule of up to 20 hours per week completing tasks in a web-based evaluation tool. The tasks will involve determining the relevance and accuracy of information by performing online research and referring to guidelines provided to you. The tasks will mainly be map related but it is possible there will be non-map related tasks you are required to work on from time to time. Candidates for this position will need to have good research skills and a strong understanding of local and national information. Cultural, geographical, social media and current affairs knowledge are important in this role. For more info, please visit link: http://www.thesmartcrowd.com/workers/job-opportunities/job/online-map-quality-analyst-work-from-home-czech-republic-czech-language/?origin=148
IT technik
Hledáme Vás, pokud se zajímáte o nové technologie, rádi opravujete pc a notebooky. Naše firma se již 23 let stará klientům o výpočetní techniku. Pracovní náplň: • úspěšné řešení hw a sw problémů stanic a periferií. Požadujeme: • prokazatelnou znalost v oboru • ŘP B, pasivní znalost AJ Dobrá parta lidí, pestrá práce, možnost profesního růstu. Životopis pošlete prosím na: stofcom@stofcom.cz
Analytik kvality online map v České
Tato pozice vám umožní pracovat z domova s flexibilní pracovní dobou až 20 hodin týdně. Vaším úkolem bude vyhodnocovat informace související s online mapami. Kandidáti na tuto pozici musí mít dobré vyhledávací schopnosti a zájem a znalosti o místní a národní geografii. Požadavky: • základem je schopnost plynně hovořit česky a anglicky; • přístup k vysokorychlostnímu širokopásmovému internetovému připojení z domova; • pracovní znalost místních a národních geografických oblastí; • zkušenosti s používáním online map, plánování tras a vyhledávání bodů zájmu; • kvůli zajištění kulturního, historického a geografického povědomí musí být kandidáti rezidenty České republiky po dobu nejméně posledních dvou let.
Informatika, IT 83 111,-
The position will allow you to work from home on a flexible schedule of up to 20 hours per week completing tasks that evaluate online mapping related information. Candidates for this position will need to have good research skills, and a keen interest and understanding of local and national geography. The Requirements • Fluency in Czech & English is essential • Hi speed broadband internet access form a home environment • Working knowledge of local and national geographical areas • Experience/know-how of using online maps, route planning and point of interest research • For cultural, historical and geographical awareness purposes candidates must be resident in the Czech Republic for the last 2 years. Please apply to: https://goo.gl/UHgo1D

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů