v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Operátor vleku do Wake Parku
Nabízíme práci/letní brigádu v krásném sportovním areálu zaměřující se na nový vodní adrenalinový sport – Wakeboarding.

Koho hledáme?
Hledáme spolehlivé, komunikativní, zručné a zodpovědné nadšence k nám do týmu na pozici operátor vleku.

Co je náplní práce?
Tvým úkolem bude ukázat krásu tohoto sportu, co nejvíce lidem tzn., budeš ovládat vlek, vysvětlovat základy jízdy na wakeboardu, provádět základní kontrolu vleku a základní údržbu areálu, tak aby se tam každý zákazník cítil jako doma.

Co za to?
Mzda 115 – 155 Kč/hod
Společnou ranní kávu zdarma
Naučíme tě na wakeboardu
Ve volném čase wakeboarding zdarma, včetně půjčení vybavení
Práce ve velmi mladém kolektivu, vždy tvoříme skvělou partu
Kolektivní teambuildingy
Zaměstnanecké slevy na baru
Směny systémem krátký dlouhý

Máš zájem nebo otázky?
Napiš do zpráv přímo na FB stránce Wake Parku:
https://www.facebook.com/wakeparkhk
nebo na info@cablewakepark.cz případně rovnou pošli svoje CV.
Neváhej a přidej se k nám a prožij super léto

Cena: 115 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1168344
Vloženo:  16. 03. 2023
Změněno:  16. 03. 2023
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Jiří Müller
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Operátor vleku do Wake Parku - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Operátor vleku do Wake Parku
Nabízíme práci/letní brigádu v krásném sportovním areálu zaměřující se na nový vodní adrenalinový sport – Wakeboarding. Koho hledáme? Hledáme spolehlivé, komunikativní, zručné a zodpovědné nadšence k nám do týmu na pozici operátor vleku. Co je náplní práce? Tvým úkolem bude ukázat krásu tohoto sportu, co nejvíce lidem tzn., budeš ovládat vlek, vysvětlovat základy jízdy na wakeboardu, provádět základní kontrolu vleku a základní údržbu areálu, tak aby se tam každý zákazník cítil jako doma. Co za to? Mzda 115 – 155 Kč/hod Společnou ranní kávu zdarma Naučíme tě na wakeboardu Ve volném čase wakeboarding zdarma, včetně půjčení vybavení Práce ve velmi mladém kolektivu, vždy tvoříme skvělou partu Kolektivní teambuildingy Zaměstnanecké slevy na baru Směny systémem krátký dlouhý Máš zájem nebo otázky? Napiš do zpráv přímo na FB stránce Wake Parku: https://www.facebook.com/wakeparkhk nebo na info@cablewakepark.cz případně rovnou pošli svoje CV. Neváhej a přidej se k nám a prožij super léto
Ostraha a bezpečnost 115,-
STRÁŽNÝ/DOZORCE (Věznice Plzeň)
MÁŠ SMYSL PRO SPRAVEDLNOST? CHCEŠ SE PODÍLET NA BEZPEČNOSTI SPOLEČNOSTI? HLEDÁŠ STABILNÍ A DLOUHODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ?... přijď mezi nás: Nabízíme:  platové ohodnocení nástupní plat 31.970,- Kč hrubého bez praxe (maturita)  náborový příspěvek 100.000,- Kč  6 týdnů dovolené  závodní stravování  lékařskou péči  benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb  využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice Praha)  možnost využití posilovny, tělocvičny  ošatné Požadujeme:  bezúhonnost,  české státní občanství  ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou  fyzickou, zdravotní a osobnostní způsobilost pro výkon služby  nástup možný ihned po absolvování přijímacího řízení
Ostraha a bezpečnost 31 970,-
Pracovník ostrahy Mladá Boleslav
Přijmeme zaměstnance pro ostrahu objektu v Mladé Boleslavi. Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost. Zkušenost a certifikát strážný výhodou. Vhodné také pro osoby se zdravotním postižením, jelikož se jedná o fyzicky nenáročnou práci. Jedná se o 12 hodinové směny, denní, noční. Nástup dle domluvy s manažerem.
Ostraha a bezpečnost 22 000,-
Vrátný/ná
Příjmeme vrátný/né pro objekty staveb a vrátnic v rámci Prahy/Barrandov,Hostivař,Holešovice,Vysočany,Dejvice,Chodov,Černý Most,Nové Město,Libeň. Možnost částečného (2-6 hod.denně)i plného úvazku.Zajišťujeme ostrahu objektů,staveb a vrátnic. Místo je vyhrazené pouze pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Fyzicky nenáročná sedavá práce. Nástup je možný ihned. Požadujeme příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost.
Ostraha a bezpečnost dohodou
Vrátný/á Velký Šenov
Přijmeme vrátné na částečný úvazek pro ostrahu objektů. Fyzicky nenáročná sedavá práce. Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením,(invalidní důchod,OZP), aby dostaly možnost uplatnit se na trhu práce. Nástup je možný ihned. Požadujeme příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost,věk min. 18 let. Certifikát strážného není podmínkou.
Ostraha a bezpečnost dohodou
Vrátný/á Mladá Boleslav
Přijmeme vrátné na částečný úvazek pro ostrahu objektů. Fyzicky nenáročná sedavá práce. Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením,(invalidní důchod,OZP), aby dostaly možnost uplatnit se na trhu práce. Nástup je možný ihned. Požadujeme příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost,věk min. 18 let. Certifikát strážného není podmínkou.
Ostraha a bezpečnost dohodou
Vrátný/á Jihlava
Přijmeme vrátné na částečný úvazek pro ostrahu objektů v Jihlavě. Fyzicky nenáročná sedavá práce. Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením,(invalidní důchod,OZP), aby dostaly možnost uplatnit se na trhu práce. Nástup je možný ihned. Požadujeme příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost,věk min. 18 let. Certifikát strážného není podmínkou.
Ostraha a bezpečnost dohodou
Vrátný/á Uherské Hradiště-Babice
Přijmeme vrátný/né na částečný úvazek pro ostrahu stavby. Místo je vyhrazené pouze pro osoby se zdravotním postižením (OZP ).Fyzicky nenáročná sedavá práce. Nástup je možný ihned. Možnost čerpání záloh na mzdu. Požadujeme příjemné a profesionální vystupování, spolehlivost, dochvilnost. Certifikát strážného není podmínkou.
Ostraha a bezpečnost dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: