v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Dobrý den.
Již přes 20 let se zabývám němčinou a rád bych pracoval z domova přes internet. Jako němčinář bych nejraději bych pracoval v oboru I.T, ale není to podmínkou. Studoval jsem digitální elektroniku pro hradla, zajímám se o počitačové sítě a programování v PHP. Anglicky hovořím plynně.
Podnikatelům mohu přes internet hledat zakázky v Německu a Rakousku.
Dále mohu překládat emaily,vést komunikaci přes Skype apod.

Cena: 30 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1054485
Vloženo:  16. 10. 2020
Změněno:  16. 10. 2020
Druh:  poptávka
Kraj:  Ústecký
Okres:  Most
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Kalina
Město:  Litvínov
Kraj:  Ústecký
Okres:  Most
Telefon:  +420728039789
Další inzeráty od inzerenta >>

Němčinář hledá práci z domova - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Výdělek doma, až 16.000 Kč měsíčně!
Nabízíme všem možnost nenáročného a zajímavého výdělku z pohodlí domova. K dispozici máme více druhů činností. Jedná se o skládání, kompletování a balení různých druhů materiálů a výrobků - součástky do PC, kompletace propisek, reklamních prospektů, upomínkových předmětů, sestavování různých řemeslných výrobků, korálků, hraček, výroba šperků z titánu a další... Výběr a zvolení dané činnosti je pouze na vás. Odbyt je zajištěn a není vyžadována žádná distribuce ani prodej! Všechny potřebné komponenty a materiály jsou průběžně dodávány v množství, které zvládnete a sami si určíte. Dodávka probíhá poštou a poštovné je hrazeno zpětně, vždy s výdělkem. Odměna je za počet zhotovených kusů, který není limitován. Při aktivním zapojení lze vydělat až 16.000 Kč měsíčně! Výplata každý měsíc do 12. dne na účet, popř. složenkou. Materiály od nás ZDARMA.
Práce z domu 16 000,-
Až 18.000 Kč kompletací materiálů d
Začněte skutečně pracovat doma! Hledáme spolehlivé pracovníky pro domácí výdělek. Kompletace menších výrobků podle vzorku, nebo skládání reklamních prospektů, dle vlastního výběru. Vše zasíláno poštou v množství, které si sami zvolíte. Žádný vlastní prodej a distribuce výrobků, odbyt zajištěn! Výdělek až 18.000 Kč měsíčně při zapracování! Peníze jsou vypláceny ke 12. dni v měsíci na účet nebo složenkou. Smluvně podloženo a garantováno!
Práce z domu dohodou
Plnění obálek z domu.
Plnění obálek z domu. Platíme až 15 Kč/kus. Materiál k plnění zdarma, odběr, smlouva. HPP, VPP, brigáda.I pro nezaměstnané, matky na MD. Info emailem (město+psč).
Práce z domu dohodou
Kompletace kuličkových per, 10.000
Hledají se zájemci pro vykonávání jednoduché manuální činnosti, která nezabere více jak 2 hodiny denně. Práce není nijak složitá, podrobné instrukce a materiál obdržíte poštou nebo balíkovou službou a je garantován odběr. Vše je zasíláno až k Vám domů, tedy žádné tahání těžkých balíků z pošty. Jste hlavně zodpovědní za výrobu, tj. za poskládání, smontování a případné zabalení. Případní zájemci navštivte web pracenadoma.net
Práce z domu 10 000,-
Němčinář hledá práci z domova
Dobrý den. Již přes 20 let se zabývám němčinou a rád bych pracoval z domova přes internet. Jako němčinář bych nejraději bych pracoval v oboru I.T, ale není to podmínkou. Studoval jsem digitální elektroniku pro hradla, zajímám se o počitačové sítě a programování v PHP. Anglicky hovořím plynně. Podnikatelům mohu přes internet hledat zakázky v Německu a Rakousku. Dále mohu překládat emaily,vést komunikaci přes Skype apod.
Práce z domu 30 000,-
privydelejter si az 15.000kc.
Zajimava prilezitost domaciho vydelku az 15.000kc mes.za kompletaci ruznych druhu vyrobku, napr.,soucastek,pripadne ozdobnych a upominkovych predmetu.Neni vyzadovana zadna distribuce ani prodej: V pripade zajmu o nezavazne a podrobne tiskove materialy reagujte zaslanim odpovedniho dopisu,do kterehovlozte obalku se znamkou a zvasi adresou.
Práce z domu dohodou
přivýdělek
Nabízím přivýdělek 20 000,- Kč měsíčně ( i více) v případě zájmu volejte na tel: 734 390 755 PO - PÁ od 16°° do 20°°h, nebo zanechte svůj kontakt ( jméno a telefon) formou SMS, nebo na emailové adrese: moje.novaprace@email.cz a my se vám co nejdříve ozveme. Pro celou ČR
Práce z domu 20 000,-
Nepropásněte svou šanci!
Chcete ve svém pracovním životě provést radikální změnu? Máte odhodlání, telefon a internet? Potm máte jedinečnou příležitost nastartovat své vlastní podnikání v oboru s neustále narůstajícím trendem! Nabízíme k tomu unikátní internetový projekt, který umožňuje pracovat z domova dle Vašich časových možností a zaručuje výdělky dle výsledků Vaší práce. Další výhody: školící a podpůrný systém na internetu, osobní vedení, přístup k nejnovějším informacím, minimální počáteční investice, daňové výhody. Možné i jako přivýdělek k HPP, MD či studiu.
Práce z domu dohodou
Vzdálená práce z domova
Pro učitele, lektora, grafického designéra, webmastera, obchodního zástupce, obchodního zástupce. Vyžaduje se pouze vytrvalost, pracovitost a touha učit se nové věci. Částka závisí na tom, kolik hodin denně pracujete. Pokud chcete více informací, napište nám
Práce z domu dohodou
OPERÁTORKY
Hledáme komunikativní a šikovné operátorky na sex po telefonu. Diskrétnost zaručena!! Pokud jste milá, komunikativní a není vám flirt po telefonu cizí, je to práce pro vás. Vyžadujeme schopnost se učit, příjemné chování, profesionalitu. Nabízíme práci z pohodlí domova, zajímavé odměny, profesionální přístup.
Práce z domu dohodou
Korekce textu (z OCR) v románském j
Oprava OCR textu, podle grafické kopie strojopisu, Práce v MS Wordu. Vše jen dálkově přes PC z domova. Místo práce odkudkoliv.
Práce z domu dohodou
prace na doma
hledam manualni praci na doma. ale bez poplatku. jsem uz v duchodu a schanim pracina doma.
Práce z domu dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: