v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
na hlavní činnost nebo přivýdělek. Časová svoboda, neomezené výdělky.

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  435811
Vloženo:  13. 12. 2011
Změněno:  13. 12. 2011
Druh:  nabídka
Místo:  celá Česká republika
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Regina Voborníková
Město:  Celá ČR
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Brno-město
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

Práce řízená z domu - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Výdělek doma, až 16.000 Kč měsíčně!
Nabízíme všem možnost nenáročného a zajímavého výdělku z pohodlí domova. K dispozici máme více druhů činností. Jedná se o skládání, kompletování a balení různých druhů materiálů a výrobků - součástky do PC, kompletace propisek, reklamních prospektů, upomínkových předmětů, sestavování různých řemeslných výrobků, korálků, hraček, výroba šperků z titánu a další... Výběr a zvolení dané činnosti je pouze na vás. Odbyt je zajištěn a není vyžadována žádná distribuce ani prodej! Všechny potřebné komponenty a materiály jsou průběžně dodávány v množství, které zvládnete a sami si určíte. Dodávka probíhá poštou a poštovné je hrazeno zpětně, vždy s výdělkem. Odměna je za počet zhotovených kusů, který není limitován. Při aktivním zapojení lze vydělat až 16.000 Kč měsíčně! Výplata každý měsíc do 12. dne na účet, popř. složenkou. Materiály od nás ZDARMA.
Práce z domu 16 000,-
Až 18.000 Kč kompletací materiálů d
Začněte skutečně pracovat doma! Hledáme spolehlivé pracovníky pro domácí výdělek. Kompletace menších výrobků podle vzorku, nebo skládání reklamních prospektů, dle vlastního výběru. Vše zasíláno poštou v množství, které si sami zvolíte. Žádný vlastní prodej a distribuce výrobků, odbyt zajištěn! Výdělek až 18.000 Kč měsíčně při zapracování! Peníze jsou vypláceny ke 12. dni v měsíci na účet nebo složenkou. Smluvně podloženo a garantováno!
Práce z domu dohodou
Plnění obálek z domu.
Plnění obálek z domu. Platíme až 15 Kč/kus. Materiál k plnění zdarma, odběr, smlouva. HPP, VPP, brigáda.I pro nezaměstnané, matky na MD. Info emailem (město+psč).
Práce z domu dohodou
Kompletace kuličkových per, 10.000
Hledají se zájemci pro vykonávání jednoduché manuální činnosti, která nezabere více jak 2 hodiny denně. Práce není nijak složitá, podrobné instrukce a materiál obdržíte poštou nebo balíkovou službou a je garantován odběr. Vše je zasíláno až k Vám domů, tedy žádné tahání těžkých balíků z pošty. Jste hlavně zodpovědní za výrobu, tj. za poskládání, smontování a případné zabalení. Případní zájemci navštivte web pracenadoma.net
Práce z domu 10 000,-
Vydělávejte z domova!
Už Vás nebaví pracovat pro někoho jiného a ještě žít v obavě, jestli vůbec dostanete za svou práci zaplaceno? Jste vážně rozhodnuti to změnit? Potom jsme tu právě pro Vás! Stačí mít odhodlání, telefon a internet a s naší pomocí si můžete rozjet podnikání ve wellness oboru, který zažívá obrovský boom. Kompletní zaškolení je samozřejmostí.
Práce z domu dohodou
Práce z domu
Chceš si přivydělat k platu, mateřské či důchodu? Administrativní práce na doma s bonbony..stačí ti PC a internet více informací pošlu do zprávy https://www.facebook.com/Práce-na-doma-s-Global3000-102942581713103
Práce z domu dohodou
Práce z domova na smlouvu
Práce z domova na smlouvu. Aktuálně se hledá několik zájemců (ideálně ženy) na práci z domova - jedná se o práci přes pc - přepisování textů pro společnost LMK, přepisujete text a čísla do tabulek. Pracovat lze 2-6 hodin / směna - záleží na Vás jakou dobu si zvolíte. 110kč/hod. Výplata na účet . V případě zájmu obdržíte konkrétní informace na email. :-)
Práce z domu dohodou
Ověřené dotazníky za peníze
Ověřené dotazníky za peníze Už 4 roky si přivydělavam s českým národním panelem. Pravidelně každý měsíc na bankovní účet 200 a víc. Odměna za nové přivedené respondenty 350 oplatek do 31 srpna. Zaujalo vás to? Napište mi email, pošlu vám pozvánku
Práce z domu 200,-
Český národní panel
Naskytla se mi u firmy příležitost přivést nové lidi za které mám skvělou odměnu. 350 oplatek za nové respondenty až do 31 června. 200 a víc za vyplnění dotazníku. Pravidelně každý měsíc na bankovní účet. Je to zatím můj nejlepší a ověřený privydelek. V případě zájmu mi napište.
Práce z domu 200,-
Online Home Office
Vyplňování dotazníků. Pravidelně pár stovek na víc k výplatě, k mateřské a k důchodu. Každý měsíc máte zaručeně 200 a víc. Výplata na bankovní účet.
Práce z domu 200,-
Výpomoc s překlady z/do němčiny
Nabízím výpomoc s překlady(především obchodní němčina) z a do německého jazyka. Německý jazyk jsem studovala na střední škole a jazykové škole plus 25 let praktické využití v zaměstnání - aktivní znalost (každodenní korespondence se zákazníky - maily, různé podklady, dodací listy...). Hledám jako brigádu/přivýdělek.
Práce z domu dohodou
tgm panel
Každý den vyplnuji dotazníky. Zabere vám to 30 minut až hodinku denně. Registrace zdarma. Každý měsíc mám pravidelně 200 za vyplnování dotazníků + 75 až 2000 za nově přivedené respondenty.. vyplácí se na vyrtuální peněženku Paypal ze které si můžete převést peníze na váš bankovní účet. Pokud vás to zaujalo tak mi napište vaší emailuvu adresu, na ní vám pošlu odkaz.
Práce z domu 200,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: