v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Svářeče Co 2
Místo výkonu: Praha

Náplň práce: výroba mostových konstrukcí. Svařování silných plechů, skládané sváry. Je zde nepřetržitý provoz s možností domluvy směn. Velkou výhodou jsou zde přesčasy.

Požadujeme:
- svářečský průkaz En 135
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- praxi v oboru

Nabízíme:
- Práci na HPP ve stabilním podniku
- Možnost přesčasů
- Možnost ubytování
- Možnost záloh

Plat: na HPP až 200,-/ hod. dle pracovního zařazení
na ŽL 250,-/ hod.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  1078397
Vloženo:  22. 12. 2020
Změněno:  22. 12. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Plzeňský
Okres:  Plzeň-město
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Markmont s.r.o.
Město:  Plzeň
Telefon:  +420777573051
Další inzeráty od inzerenta >>

Svářeč Co2 - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Obsluha svařovacího robota
PRO VÝZNAMNÍ PODNIK V KOPŘIVNICI HELDÁME KOLEGY PRO OBSLUHU SVAŘOVACÍHO ROBOTA NÁPLŇ PRÁCE: Výroba dílů pro automobily i zemědělské stroje. Obsluha svařovacího robota a vizuální kontrola provedených svárů. POŽADUJEME: - Praxi v automobilovém průmyslu či při obsluze svařovacího robota vítaná - Ochota pracovat v nepřetržitém provozu - Chuť do práce NABÍZÍME - dlouhodobou spolupráci na HPP - možnost ubytování zdarma v blízkosti pracoviště - možnost kariérního růstu - možnost přesčasových hodin - Mzda: Hodinová mzda až 150,- / hod. dle pracovního zařazení Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce Nástup možný IHNED V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu
Strojírenství dohodou
Jeřábník/ vazač
Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici JEŘÁBNÍK/ VAZAČ. Jedná se o práci na halovém i mostovém jeřábu, ve stabilním podniku. Požadujeme: - jeřábnický průkaz A - vazačský průkaz - praxi v oboru V případě potřeby průkazy obnovíme. . Nabízíme: - smlouva na HPP - možnost přesčasů - možnost záloh Plat: až 130,-/hod. dle pracovního zařazení Nástup dle dohody. V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu
Svářeč Co2
Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Svářeče Co 2 Místo výkonu: Praha Náplň práce: výroba mostových konstrukcí. Svařování silných plechů, skládané sváry. Je zde nepřetržitý provoz s možností domluvy směn. Velkou výhodou jsou zde přesčasy. Požadujeme: - svářečský průkaz En 135 - orientaci ve výkresové dokumentaci - praxi v oboru Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - Možnost přesčasů - Možnost ubytování - Možnost záloh Plat: na HPP až 200,-/ hod. dle pracovního zařazení na ŽL 250,-/ hod. V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu
Svářeč Co2
Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Svářeče v automobilovém průmyslu v Kopřivnici s možností ubytování. Náplň práce: - stehování a svařování dílů -čtení výkresové dokumentaci -práce ve dvousměnném provozu Požadujeme: - svářečský průkaz ČSN EN ISO 9606- 135 ( státní zkouška) - jeřábnický a vazačský průkaz pouze výhodou - znalost čtení ve výkresech - manuální zručnost a praxe v oboru svářeče Nabízíme: - Práci na HPP či ŽL - Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku - Možnost přesčasů - Možnost ubytování zdarma - Možnost záloh - Příspěvek na dopravu Směny Dvousměnný provoz Hodinová mzda: - na HPP až 180,-/hod. dle zařazení - na ŽL až 210,- Nástup IHNED V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu
Elektromechanik - pouze ranní směna
Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Elektromechanika Místo výkonu práce Nýřany. Jde o výrobu klimatizačních jednotek do vlaků a kolejových vozidel, rozvod kabeláže. Práce s výkresy. Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe v oboru - orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - dlouhodobá spolupráce - možnost záloh - ubytování zajištěno v místě výkonu práce - možnost dobrovolných přesčasů - příspěvek na cestovné Nástupní plat: až 170,-/hod dle pracovního zařazení Nástup dle dohody. V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum ( naproti recepci) . http://markmont.eu/sk/agentura/ponuka-prace
Elektromechanik
Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici Elektromechanika Pozice vhodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektrotechnických oborů. Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe pouze výhodou - orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - dlouhodobá spolupráce - možnost záloh - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost dobrovolných přesčasů Plat: až 190,-/ hod. dle pracovního zařazení Nástup dle dohody. V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email : prace@markmont.eu a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Markmont s.r.o. – Poděbradova 2842/1, Plzeň – Avalon Business centrum ( naproti recepci) . http://markmont.eu/sk/agentura/ponuka-prace
Rád přijmu zajímavou nabídku práce
Rád přijmu zajímavou nabídku práce - Praha Je mi 37 let, jsem svobodný, bezdětný, pracovitý, spolehlivý, nevadí mi manuální práce, umím také fungovat v kanceláři. Vzdělání: SPŠ - strojní průmyslovka. Podnikal jsem 11 let v maloobchodě, kreslil strojní, stavební výkresy v AutoCad, staral se o provoz kantýny, pracoval ve skladu. Dělal jsem inventury v Kauflandu, nebo vychystával zboží v Mall.cz .Dělal jsem i na stavbě. V masně. Nejlépe na HPP (základ a zbytek do obálky) či DPP. Děkuji za nabídky.
Rád přijmu zajímavou nabídku práce - Praha. Je mi 37 let, jsem svobodný, bezdětný, pracovitý, spolehlivý, nevadí mi manuální práce, umím také fungovat v kanceláři. Vzdělání: SPŠ - strojní průmyslovka. Podnikal jsem 11 let v maloobchodě, kreslil strojní, stavební výkresy v AutoCad, staral se o provoz kantýny, pracoval ve skladu. Dělal jsem inventury v Kauflandu, nebo vychystával zboží v Mall.cz. Dělal jsem i na stavbě. Nebo ve výrobě uzenin. Nejlépe na HPP (základ a zbytek do obálky) či DPP. Děkuji za nabídku.

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů