Všechny věkové kategorie, jazykové úrovně, místo výuky dohodou. Praxe v jazykových školách - jednotlivci i skupiny, gramatika i konverzace, podle potřeb klienta. Vystudovaná angličtina na pedagogické falkutě VŠ, pobyty v zahraničí.
Cena: 200 ,-Kč
Číslo inzerátu: 134410 Vloženo: 26. 02. 2009 Změněno: 26. 02. 2009 Druh: nabídka Kraj: Středočeský Okres: Mladá Boleslav Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení: Markéta Vlková Kraj: Středočeský Okres: Mladá Boleslav Telefon: neuveden Další inzeráty od inzerenta >>
Kvalitní výuka angličtiny a doučování - Kontaktní formulář
Nabízím doučování Anglického jazyka pro začátečníky A1-A2 a to pro všechny věkové úrovně a to ZŠ, SŠ, VŠ či dospělé. Mám více jak 18 let pedagogické praxe . Doučování v podvečerních hodinách dle domluvy.
Nabízím doučování Německého jazyka pro všechny věkové úrovně a to ZŠ, SŠ, VŠ či dospělé. Mám více jak 18 let pedagogické praxe a dosaženou úroveň C1. Doučování v podvečerních hodinách dle domluvy.
Doučím on-line (skype) němčinu, ruštinu i latinu od začátečníků po středně pokročilé. Nemám pedagogické vzdělání, ale mám s doučováním (i překládáním) praxi.
Hledáme kvalifikovanou učitelku/učitele pro 1. stupeň málotřídní ZŠ s nástupem od 1.9. 2019. Nabízíme krásnou práci v malém kolektivu a v nově rekonstruované škole. Plat dle platných tabulek.