v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy

Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Pujcky.
Nabízím půjčky až do výše 50 000–77. 000 000 Kč, celkem i více, podle potřeby a na vyžádání. Moje úroková sazba: 3%.. Termín splácení: 1! až 25 let. Děkuji za pochopení a spolupráci. E-mail .: kristynasvoboda677@gmail.com
Výuka, vzdělání dohodou
Asistent pedagoga
ZŠ Velká Dobrá přijme asistenta pedagoga na poloviční úvazek. Nástup možný ihned. Své CV posílejte na beckovaz@seznam.cz
Nabízím doučování ANJ pro začáteční
Nabízím doučování ANj pro začátečníky A1či A2 v Praze. Mám pedagogické vzdělání a pedagogické zkušenosti.
Nabízím doučování ANJ v praze pro z
Nabízím doučování Anglického jazyka pro začátečníky A1-A2 a to pro všechny věkové úrovně a to ZŠ, SŠ, VŠ či dospělé. Mám více jak 18 let pedagogické praxe . Doučování v podvečerních hodinách dle domluvy.
Výuka, vzdělání 200,-
Nabízím doučování Německého jazyka
Nabízím doučování Německého jazyka pro všechny věkové úrovně a to ZŠ, SŠ, VŠ či dospělé. Mám více jak 18 let pedagogické praxe a dosaženou úroveň C1. Doučování v podvečerních hodinách dle domluvy.
Výuka, vzdělání 400,-
Učitelku na piáno Praha 4
Pro svojí 10letou dceru hledám učitelku na piáno. Piáno máme doma. Ideálně 2x týdně s dojezdem na Prahu 4, Újezd. Dcera je začáteník. Odměna dohodou.
Doučování stredosk. i vysokosk. mat
Doučím středoškolskou i vysokoškolskou matematiku. Šifrovací algoritmy. Elektronický podpis. Eliptické křivky. Osobně nebo i přes internet.
Výuka, vzdělání 500 600,-
Výuka němčiny přes Skype
Dobrý den. Nabízím výuku němčiny přes Skype. Němčinou se zabývám přes 20 let. Individuální přístup,gramatika,konverzace.
Nabízíme práci na pozici Odborní asistenti v administrativě ve firmě MontHaus s.r.o., plný úvazek, v obci Ostrava, požadované vzdělání: ÚSV, Směnnost: . Pružná pracovní doba, počet volných míst: 1.

Poznámka: Místo výkonu práce: Těšínská 557/312, Ostrava - Radvanice

V případě zájmu pište na e-mail.

Projekční a architektonické studio v Ostravě - Radvanicích hledá do svého týmu asistenta/ku.

Náplň práce:

-komunikace s dodavateli a klienty (převážně v anglickém jazyce),

-běžná administrativa a korespondence,

-zodpovědnost za firemní e-shop (aktualizace dat,…),

-příprava podkladů pro účetní zpracování,

-přijímání, kontrolování a vystavování faktur,

-přijímání a vyřizování objednávek,

-vytváření nabídek pro klienty a jejich rozesílání,

-účast na reklamních akcích mimo provozovnu.

Požadavky:

-min. SŠ vzdělání

-dobrá znalost AJ (slovem i písmem)

-dobrá znalost práce na PC (především znalost MS Office, internet)

-dobré komunikační schopnosti, příjemný vzhled a vystupování

-řidičský průkaz sk. B

-praxe vítána

Nabízíme:

-odpovídající mzdové ohodnocení

-motivující bonusový systém

-přátelskou atmosféru

-příležitost k profesnímu postupu pro schopné a pracovité zaměstnance

-benefity: prémie, účast na firemních akcích, sleva na firemní výrobky a služby, vzdělávací kurzy a školení, firemní PC a telefon.

PP na dobu neurčitou.

Kontakt:
Kopecká Karla
telefon:
MontHaus s.r.o.
Těšínská 557
716 00 Ostrava
Číslo inzerátu:  715294
Vloženo:  02. 02. 2016
Změněno:  26. 02. 2016
Druh:  nabídka
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Ostrava-město
Přidat do výběru >>
Firma:  Úřad práce
Další inzeráty od inzerenta >>

Odborní asistenti v administrativě - MontHaus s.r.o.tento inzerát již není platný!!

Pujcky.

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů