v CZ verzi 658 345 inzerátů

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Hledám spolupracovníka do kanceláře. Jednání s klienty, vyřizování objednávek. Zaškolení+služ.vůz. 30tis. Info:721 163 139

Cena: 30 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  140059
Vloženo:  08. 03. 2009
Změněno:  08. 03. 2009
Druh:  nabídka
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Brno-město
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Veronika Nová
Telefon:  721 163 139
Další inzeráty od inzerenta >>

hledám spolupracovníka - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Administrativa pro osoby znevýhodně
 Přijmeme kolegu/kolegyni do kanceláře. Místo je určeno pro osobu zdravotně znevýhodněnou s invalidním důchodem. Výhodou je praxe v personalistice. Jedná se o klasickou administrativní činnost, práce s PC - znalost Word, Excel NUTNÁ, zadávání inzerce, základy personalistiky, zkušenost s vystavováním smluv a dohod vítána. Práce na HPP, pěkné prostředí
Administrativa dohodou
Přijmeme kolegu/kolegyni do kanceláře. Místo je určeno pro osobu zdravotně znevýhodněnou s invalidním důchodem. Výhodou je praxe v personalistice. Jedná se o klasickou administrativní činnost, práce s PC, zadávání inzerce, základy personalistiky, zkušenost s vystavováním smluv a dohod vítána. Práce na HPP, pěkné prostředí, Brno
brigada
Dobrý den, nabízím velmi lehký výdělek. Jedná se pouze o opis kódů. Záleží jen na vás, kolik času chcete zažít při počítači. Bez jakýchkoliv problémů se může stát 50 až 200 dolarů za den, přičemž kódy jsou popsány pro sledování reklam a za každý kód je vám připsáno 10 centů. Za hodinu a půl je třeba popsat kód za cca 100 $. Výplaty jsou prováděny do 5 minut od podání žádosti a buď na PayPal, přímo na účet, v Bitcoinu a dokonce i přes Western Union. O první úhradě můžete požádat, pokud vyděláte 150 $, další výplaty se uskuteční již od 5 $. Registraci můžete provést bezplatně zde:http://rmoney.host/5440451084197/
Administrativní brigáda
Práce z domova. Hledám osobu k účasti ke správě finančních prostředků naší obchodní společnosti v USA. Podmínka: Založení a správa tuzemského bankovního účtu v ČR či bankovního účtu na Slovensku. Finanční odměna za založení bankovního účtu: částka nejmémě 1.000,- Kč. Odměna za správu bankovního účtu dle dohody. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu: edward.goodwell@usa.com.
Administrativa 1 000,-
hledám brigádu
Krásný večer všem přeji. Jsem v částečném invalidním důchodu hledám brigádu nebo práci na smlouvu nebo DPČ na 4-5h./denně jako.pomocná účetní, administrativní pracovnice nebo práci na recepci (kromě hotelů).Mám 20 let praxi - jako účetní fakturantka -příprava dokladů pro účetní výdej příjem. Zn: moc ráda na požádání pošlu svůj životopis.
Administrativa 8 000,-
Asistent/ka manažera
VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ: Běžná administrativní činnost spojená s chodem kanceláře -vyřizování pošty a telefonů, plánování a koordinování termínů schůzek, příprava podkladů pro jednání. POŽADAVKY NA POZICI: - SŠ vzdělání - ovládání PC (Word, Excel, email, internet) - komunikativnost a samostatnost - organizační schopnosti - spolehlivost, příjemné vystupování NABÍZÍME VÁM: - práci přizpůsobenou osobám se zdravotním postižením - možnost profesního růstu - pracovní doba od pondělí do pátku - nástup možný ihned - místo výkonu práce v Brně
Administrativa 61 500,-
e
1

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů