v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Nabízíme práci na pozici Pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) ve firmě ALBA TOUR s.r.o., plný úvazek, v obci Nový Jičín, požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení), Směnnost: . Jednosměnný provoz, počet volných míst: 1.

Poznámka: z: 21.12..2015 Požadavky:

Min. středoškolské vzdělání (v oblasti cestovního ruchu výhodou), uživatelská znalost PC, práce s internetem,organizační schopnosti, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresovým situacím, pečlivost, odpovědnost.

Náplň práce: nabídka, zprostředkování a prodej zájezdů, s tím spojená administrativa, komunikace se zákazníky, cestovními kancelářemi, vedení pobočky.

Životopisy POUZE s fotografií. POŽADUJEME PRAXI V OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU!

Kontakt: POUZE emailem: prace-albatour@seznam.cz

Do předmětu emailu uveďte Nový Jičín.

Kontakt:
Kontakt
telefon:
ALBA TOUR s.r.o.
K Nemocnici 162
741 01 Nový Jičín

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  716673
Vloženo:  22. 12. 2015
Změněno:  26. 02. 2016
Druh:  nabídka
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Nový Jičín
Přidat do výběru >>
Firma:  Úřad práce
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Pracovníci cestovního ruchu (kromě průvo - ALBA TOUR s.r.o. - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Hledám společníka k podnikaní v gas
Hledám společníka k podnikaní v cestovním ruchu – gastronomii . Nejlépe pár Kuchař a servírka se vzdělaním a praxi v oboru. Zázemí a kapitál mám k dispozici. Více informaci na T : 602529150
Cestovní ruch dohodou
Nabízím práci kuchaře - provozního
Do rekreačního střediska na Východní Moravě přijmeme provozního – kuchaře s praxi a vzděláním v oboru, Požadujeme odpovědnost za kompletní chod a kontrolu všech činností střediska. Nabízíme mzdu 25 000-30 000,- Kč + prémie, možnost ubytování. Životopisy posílejte na email: info@montelope.info, informace na tel : 00420 602 529 150
MEXIKO - MEXIKO - MEXIKO
Máte \\\"volné\\\" finanční prostředky? Chcete je efektivně, užitečně a zajímavě zhodnotit? Tak to vyzkoušejte s námi. Nabízíme vám investice do luxusních nemovitostí v Mexiku. Zároveň naše mezinárodní společnost hledá zastoupení a obchodní partnery v celé ČR i SR. Práce pro naší společnost velmi vhodně doplní portfolio makléřských a realitních společností i obchodních zástupců, přímých prodejců, pracovníků v telemarketingu a podobně. Více na www.caribedluhopisy.cz.
Cestovní ruch 111 111,-
50 000 Kč týdně,zaručeně,diskrétně
Chcete si vydělat 50-70.000 Kč týdně-diskrétně bez toho aniž byste musely odcestovat někam do zahraničí? Nebo Vás už nebaví sedět na privátě a odcházet s minim.výdělkem? Denně k nám zavítá cca 30 klientů.Nabízíme ubytování zdarma v krásném bytě v centru Prahy, férový přístup, prac.dobu si určujete sami, kvalitní reklamu, prac.pomůcky zdarma. Požadujeme:věk 18-30, spolehlivost, milí přístup. Začáteč. se vším rády pomůžeme.Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám mail s vaší fotografií a my se Vám obratem ozveme.
Cestovní ruch 70 000,-
Pracovníci cestovního ruchu (kromě
Nabízíme práci na pozici Pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) ve firmě Cesty a moře, s.r.o., plný úvazek, v obci Nový Jičín, požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení), Směnnost: . Jednosměnný provoz, počet volných míst: 1. <br /><br />Poznámka: z: 4.3.2016 Požadavky: Min. středoškolské vzdělání s maturitou. Velmi dobrou znalost anglického jazyka. Uživatelská znalost PC. Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem. Vysoké pracovní nasazení. Komunikační a prodejní dovednosti (komunikace s klienty). Zájem o cestovní ruch. Dobré zeměpisné znalosti (testování na pohovoru).<br /> Výhodou: vzdělání v oboru, praxe na obdobné pozici v cestovní kanceláři či agentuře.<br /> Hlavní náplň práce: Nabídka a prodej zájezdů a cestovních služeb. Vytváření cestovních smluv a s tím spojených dokladů. Aktivní komunikace se ákazníkem<br /> Nabízíme: Zajímavou a dynamickou práci. Atraktivní mzdové ohodnocení s bonusy za prodané zájezdy. Odborné školení<br /> Pracovní doba: Po - PÁ 08.30 - 17.00 hodin<br /> Kontakt: Pouze písemně na e-mail: cestyamore@email.cz <br><br /><br />Kontakt:<br />Kontakt: <br>telefon: <br>Cesty a moře, s.r.o.<br>Masarykovo nám. 34<br>741 01 Nový Jičín<br>
Cestování a výdělek
Dobrý den, nabízíme unikátní MLM v cestovním ruchu jedné nejstabilnější a obratově nejnárůstovější firmy světa. Nejedná se o podvod, firma je prověřená (v žebříčku TOP 100 nejdůvěryhodnějších firem světa), působí 11 let na trhu a ve 30 zemích světa včetně EU. Je zde velká obchodní příležitost s úplně jednoduchým binárním systémem a možností pasivního příjmu již do 3 měsíců. Ale začínáte vydělávat již vstupem do firmy, pokud je člověk alespoň trochu aktivní. Vhodné pro podnikatele, obyčejné lidi včetně lidí důchodového věku, maminky na mateřské. Produktem firmy jsou dovolené snů za ty nejlepší možné ceny, což mnohdy znamená slevy o 60% až 85% oproti tržním, a to do všech destinací světa, dále firma nabízí rezervaci letenek, hotelů, plaveb, pronájem aut atd. za garantovaně nejnižší ceny. Geniální je, že nic nikomu nenutíte, ale sdílíte a nabízíte zážitky, radost! Na závěr si položme otázku, které odvětví obchodu nikdy neskončí? Ano, cestovní ruch. V případě zájmu mě kontaktujte.
Ostatní průvodci - Národní památkov
Nabízíme práci na pozici Ostatní průvodci ve firmě Národní památkový ústav, plný úvazek, v obci Bezděz, požadované vzdělání: ÚSV, Směnnost: . Pružná pracovní doba, počet volných míst: 1. <br /><br />Poznámka: Nástup: 1. 5. 2016, dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou (do 30.9.2016) <br /> Místo výkonu práce: Hrad Bezděz<br /> <br /> Zaměstnanec provádí skupiny návštěvníků přímo v areálu hradu Bezděz dle naučeného průvodcovského textu. Kontroluje vstup návštěvníků s platnou vstupenkou do areálu hradu. Provádí úklid vnitřních i venkovních prostor v areálu i v okolí hradu Bezděz dle pokynů nadřízeného pracovníka. Likviduje a třídí odpad z košů a popelnic. Uklízí přístupovou cestu na hrad.<br /> <br /> Nabízíme: ubytování pod hradem v obci Bezděz.<br /> <br /> Vhodné pro absolventy. <br><br /><br />Kontakt:<br />Seidl Kamil<br>telefon: +420 487 873 131-(Po-Páod8:00do15:00)<br>Národní památkový ústav<br> <br> Bezděz<br>
Ostatní pracovníci cestovního ruchu
Nabízíme práci na pozici Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) ve firmě IQLANDIA, o.p.s., plný úvazek, v obci Liberec, požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení), Směnnost: . Turnusové služby, počet volných míst: 1. <br /><br />Poznámka: Požadované dovednosti: Vztah k technickým a přírodovědným oborům, pomoc s obsluhou exponátů, komunikativní dovednosti, vstřícný a aktivní přístup k zákazníkům, dovednost vysvětlovat, úsměv. <br /> Výhody: Bezplatný vstup do iQLANDIE pro rodinné příslušníky po 3 měsících<br /> Jazykové znalosti: Schopnost domluvit se anglicky, německy nebo polsky výhodou<br /> Pracovní náplň a další dovednosti: Příjemné jednání s návštěvníky iQLANDIE, aktivní a vstřícný přístup, podávání základních informací, příjemné vystupování, umění jednat s dětmi a mládeží.<br /> Směnnost: variabilní, včetně víkendů <br /> Pracovní úvazek: plný<br /> Pracovněprávní vztah: HPP<br /> Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou, výučním listem nebo bez maturity<br /> Pracovní poměr: ihned<br /> Mzdové podmínky: 13 000 až 15 000 Kč<br /> Životopis posílejte e-mailem <br><br /><br />Kontakt:<br />Vamberová Monika<br>telefon: <br>IQLANDIA, o.p.s.<br>Nitranská 10<br>460 07 Liberec<br>
Nabízíme práci na pozici Pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) ve firmě Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o., plný úvazek, v obci Žďár nad Sázavou, požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení), Směnnost: . Jednosměnný provoz, počet volných míst: 1. <br /><br />Poznámka: Požadujeme:<br /> znalost geografie nebo orientace v cestovním ruchu výhodou.<br /> V případě zájmu zasílejte životopis na email: letenky@nomad.cz <br><br /><br />Kontakt:<br />Aliti Lenka<br>telefon: +420 566 627 262,774 499 792<br>Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o.<br>Smetanova 1169<br>591 01 Žďár nad Sázavou<br>

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů