v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
• místo práce: Praha a okolí, provozovna Praha 9 - Horní Počernice
• náplň práce: údržba, opravy, montáž chladících zařízení
• druh pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
• požadavky na zaměstnance: vyučen + praxe v oboru (nejlépe vyučen v oboru elektro)
platná vyhl. 50, par. 6 – podmínkou
certifikát pro údržbu a servis zařízení obsahující F-plyny /regulované látky – není podmínkou
řidičský průkaz skup. B
pájecí a řidičský průkaz VZV – není podmínkou
spolehlivost a dobrá fyzická kondice
• informace pro uchazeče: termín nástupu ihned - možnost dohody
• nabízíme: plat (po zkušební době a dle délky praxe)
mobilní telefon, notebook ………

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  631770
Vloženo:  11. 04. 2014
Změněno:  11. 04. 2014
Druh:  poptávka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Firma:  Ok servis chlazení
Ičo:  27392121
Město:  Praha 9
Telefon:  +420731503737
Další inzeráty od inzerenta >>

Přijmeme elektrotechnika - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

ELEKTROTECHNIK ÚnO | 1 SMĚNA | 40 -
Co vás čeká - Údržba elektrických rozvodů v budovách - Revize přenosného nářadí a spotřebičů - Spolupráce s revizním technikem - Odstraňování závad - Montáž elektroinstalace uvnitř budov - Nákup drobného elektro materiálu - Provádění odečtů elektroměrů Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - vzdělání v oboru elektro a minimálně rok praxe - vyhlášku 50/78 Sb. §6 (nově vyhláška dle zákona č. 250/2021 Sb.) - ŘP Sk. B Co vám můžeme nabídnout - příspěvek na stravování - 5 dní dovolené navíc, celkem na vás čeká 25 dní na odpočinek - příspěvek na volnočasové aktivity - otevřenost, férovost - jisté zaměstnání i v nejisté době - empatického vedoucího a přátelský kolektiv, který Vám pomůže s adaptací na nové pracovní prostředí - příspěvky, které Vám pomohou snížit Vaše životní náklady - další benefity, které pomohou rozvinout Vše odborné dovednosti a přispějí tak i k Vašemu osobnímu rozvoji - zkušenou náborářku, která vás provede celým výběrovým řízením až do jeho úspěšného konce
Elektrotechnika a energetika 4 045 000,-
ELEKTROMONTER/ELEKTRIKAŘ
Firma SolenKraft, s.r.o. má širokou odbornost v IT a FVS. POPIS PRÁCE: Montážní práce a instalace FVS Elekroinstalační práce FVS v RD Výstavba, oprava a servis FVS stanic a měničů Servisní práce na solárních parcích Působiště pracovní činnosti středočeský kraj a Praha POŽADUJEME: -SO/SŠ vzdělání elektrotecnické -znalost vyhlášky 50/1978Sb., §5, §6 -praxe na dané pozici výhodou. Vhodné uchazeče plně zaškolíme. -řidičský průkaz skupiny B -ochotu a schopnost učit se novým věcem, -spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita NABÍZÍME: Naše firma rodinného charakteru si zakládá na individuálním přístupu k zaměstnancům a práci ve velmi přátelském kolektivu. -motivující mzdové ohodnocení -certifikované školení v oboru, odborné rozšíření pracovních schopností -benefity různého charakteru dle potřeb zaměstnance včetně ubytování -firemní telefon Vlastní iniciativa, píle, ochota vzdělat se apod. je vždy náležitě odměněna. Zaměstnání na HPP
Elektrotechnika a energetika dohodou
Projektant v elektroenergetice
Hledáme kolegu/ parťáka, který se s námi vydá na cestu projektování, jak trafostanic, tak návrhů moderních technologií a silnoproudých zařízení. Tvým úkolem bude: • Zpracování všech stupňů projektové dokumentace elektro • Navrhování moderní technologie v oblasti distribuce a rozvodu elektrické energie • Jednání se zákazníky a investory, koordinování případných subdodávek, schopností spolupracovat v týmu na rozsáhlejších projektech • Projektování osvětlení a elektroinstalace NN, venkovní infrastruktury VN, NN a VO, uzemnění a hromosvody, projekty rozvoden a trafostanic VN/NN a náhradních zdrojů NN. Co musíš mít: • Elektrotechnickým vzděláním SŠ/VŠ • Schopností samostatné práce v AutoCADu nebo MicroStationu Za to získáš: • Odpovídající platové ohodnocení, motivační prémie • Firemní benefity – referenční vůz, stravenky, notebook, mobilní telefon, firemní skútr pro rychlejší pracovní přesun k dispozici • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Neváhej a pro více info volej na 721 835 167!
Elektrotechnika a energetika 25 000,-
hledáme elektrikáře a pomocníky ele
Hledáme elektrikáře a pomocníky elektrikáře. Živnostenský list výhoda, ne však podmínky. Práce v Libereckém kraji. vše na telefonické domluvě s panem Tomáš Fiedler
ELEKTROMECHANIK 21 000 ČISTÉHO; HPP
Přijmeme zaměstnance na pozici ELKTROMECHANIK/ČKA. Práce vhodná i pro ABSOLVENTY SOU A SŠ elektro. oborů. Vhodné pro MUŽE I ŽENY. Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém oboru - praxe pouze výhodou - orientace ve výkresové dokumentaci Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - dlouhodobá spolupráce - možnost záloh - ubytování v centru Plzně zajištěno - možnost dobrovolných přesčasů Nástupní plat: 130,-/hod čistého – 140,-/hod. čistého
Elektrotechnika a energetika 26 000,-
Technolog
Vytvářeni technologických postupu na základě technologické dokumentace normy času, odpovědnost za jejich správnost. Provádění normovaní, změny časových a výkonových norem, podílení se na tvorbě kalkulaci a na vyhodnocení efektivity výrobního procesu. Co od Vás očekáváme Vzdělaní středoškolské, práce na PC. Praxi v oboru min 3 roky. Znalost cizích jazyků (NJ, RJ) výhodou Co Vám nabízíme Zázemí neustále rozvíjejíce se společnosti s mezinárodní účasti. Osobní rozvoj. Zavodní stravování. Odpovídající mzdově ohodnocení. Nastup možný ihned. Místo výkonu práce - Pardubice
Elektromechanici
Hledáme elektromechaniky - vyhláška č.50/1978 Sb., vyučení, praxe výhodou. Pracoviště - Šumperk. Mzda - 100,-Kč/hod. Směny - denní i částečně noční, víkendy, možnost úpravy po domluvě s mistrem. - příspěvek na stravování - vlastní montérky a obuv - nástup - IHNED Požadujeme: vyhláška č.50/1978 Sb., vyučení, praxe výhodou

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů