v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Nabízíme práci na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce ve firmě Vzdělávací a komunitní centrum Integra Vsetín o.p.s., plný úvazek, v obci Vsetín, požadované vzdělání: Vysokoškolské, Směnnost: . Jednosměnný provoz, počet volných míst: 1.

Poznámka: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI V SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÉ DÍLNĚ

Požadujeme: ŘP skupiny B, zdravotní způsobilost, způsobilost k právním úkonům, občanská a trestní bezúhonnost, znalost zákona č. 108/2006 vč. vyhlášky, výborná znalost standardů kvality, výborná uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word, Internet), výborné komunikační dovednosti

Náplň práce: Motivování a vedení klientů, působení na vytváření, prohlubování a upevňování jejich pracovních návyků názorným převáděním řemeslných a jiných prací, rozvíjení jemné motoriky a podpora vytváření pozitivních mezilidských vztahů u klientů. Práce na tvorbě standardů kvality.

Nabízené výhody: odborné vzdělávání, 5 dnů dovolené navíc, mpžnost prodloužení prac.poměru

První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: monika.obdrzalkova@vkci.cz

Kontakt:
Obdržálková Monika
telefon:
Vzdělávací a komunitní centrum Integra Vsetín o.p.s.
Jiráskova 419
755 01 Vsetín

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  739580
Vloženo:  10. 03. 2016
Změněno:  12. 03. 2016
Druh:  nabídka
Kraj:  Zlínský
Okres:  Vsetín
Přidat do výběru >>
Firma:  Úřad práce
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Odborní pracovníci v oblasti sociální pr - Vzdělávací a komunitní centrum - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Peníze Pro Vás máme připraveny !!!
I pro zaměstnance pracovních agentur a pro žadatele o práci na ÚP !!!! Peníze jsou připravené opravdu pro všechny. info : svetpujcek@seznam.cz tel: 704 715 816 Nymburk, Poděbrady, Kolín, Pečky a okolí
Finance, bankovnictví dohodou
příležitost pro každého, kdo ji pot
Nabízím vám finanční prostředky od dvou tisíc eur do pěti milionů eur s roční úrokovou sazbou 2,5%. Moje nabídka je otevřená pouze upřímným a vážným lidem, kteří mi mohou měsíčně vyplácet mé prostředky. Takže pokud máte zájem, neváhejte a kontaktujte mě. E-mail:
Finance, bankovnictví 15 000,-
nabídka půjčky peněz mezi vážnými a
jste při hledání finančních prostředků a to buď zvýšit své aktivity, nebo pro realizaci projektu, nebo koupit byt, ale bohužel banka vás požádá o podmínkách, které jsou incapbles z remplir.plus obav Jsem zvláště se mi poskytla úvěry v rozmezí od 1000 do 500 tisíc Kč pro všechny osoby jsou schopny splnit svůj engagements.par také úroková sazba činí 3% ročně.
vážné a rychlé půjčky
Dobrý den, madam a pane. PŮJČOVNOU NABÍDKU PRO VŠECHNY VÁŽNÉ A RYCHLE. Jsme tady pro Nabídky půjček mezi 2% v kurzu Kontaktovat rychle ne zajímavý návrh
A všechno od 2 000 eur do 5 000 000
rychlé financování úvěrů Za účelem boje proti chudobě a vyloučení bank navrhuji online: -Business úvěry - Osobní půjčky -Financování úvěrů - úvěry na nemovitosti A všechno od 2 000 eur do 5 000 000 eur.
RYCHLÉ NABÍDKA PONORU
Dala jsem Vám k dispozici nabídku na půjčku od 1000 € do 5000.000 € s úrokovou sazbou 2% za rok a zpožděním od 1 do 15 let
rychlá půjčka
Dobrý den pan / paní Tato zpráva je určena jednotlivcům nebo všem ti, kteří potřebují konkrétní půjčku k obnově jejich život, hledáte půjčku buď oživit své pro realizaci projektu nebo k nákupu byt, ale vy jste banka nebo váš záznam byl odmítnut v bance.
Nebankovní půjčka za 48 hodin.
Individuální finanční půjčka pro všechny žadatele v České republice, nízké úrokové sazby, příznivé podmínky nabídky. Nabízím úvěry do výše 60 000 000 Kč bez záruky a bez kontrolních záznamů. Můžete také použít ke konsolidaci svých závazků nebo zaplatit za provedení. Spravedlivé a spolehlivé jednání jsou zaručeny. Objednejte celý úvěr a vyplácet peníze do 24 hodin. Přihlaste se k e-mailu: marinasanchez@seznam.cz WhatsApp: +33 7 55 16 15 51
Finance, bankovnictví 10 000,-
Možnost půjčky pro každého, kdo ji
Nabízím vám finanční prostředky od dvou tisíc eur do pěti milionů eur s roční úrokovou sazbou 2,5%. Moje nabídka je otevřená pouze upřímným a vážným lidem, kteří mi mohou měsíčně vyplácet mé prostředky. Takže pokud máte zájem, neváhejte a kontaktujte mě. Whatsapp: +33 971 08 08 07
Finance, bankovnictví 3 000,-

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů