hledáme sympatické a energické kandidáty na pozici asistent/ka prodeje. Práce probíhá převážně v OC ve větších městech (Most,Chomutov,Teplice...)
osobnost, spolehlivost, pozitivní vztah k lidem, příjemné vystupování, aktivní přístup k práci.
Náplň práce:
reklama a propagace zboží, komunikace se zákazníky a jejich obsluha (prezentace produktů, zodpovězení případných dotazů), práce v kolektivu.
Nabízíme:
zajímavé finanční ohodnocení, výplaty denně, jednodenní školení na náklady společnosti, práci na DPP, mladý a přátelský kolektiv, zázemí dynamicky se rozvíjející se společnosti.
Hledáme kolegyni do týmu **DOBROČINNÉ organizace** v rámci našeho **celosvětově UNIKÁTNího konceptu** a nově spouštěné platformy se zaměřením na podporu a financování společensky odpovědných a charitativních účelů a projektů. Buďte "Parťačka" pro něco skutečně smysluplného a skutečně "Dobrého"…
Umožnujeme až **90% HomeOffice** ( ALE! Buďte z **Prahy** + příp. cca 50km okolo ), časový rozsah: cca **15 - 20 hod / týden** ( z toho aspoň cca 8-10h týdně v době Po-Pá 9-16 )! Mějte, prosíme, **čestinu slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího !**
Nástup možný **ihned** - Možno jako **brigáda**, **i při MD** !!! Příp. i při studiu (skvělé zkušenosti a příp. i reference)
Preferujeme dlouhodobou spolupráci a "dobrovolníky". Rozhodněte ale nezůstanete zcela bez odměny ! **Peníze ale principiálně NEmůžou být Vaší prioritou !**
Dobrý den, nabízím Vám jednoduchou práci z domova, prostřednictvím vašeho PC nebo chytrého telefonu. Jedná se především o vkládání příspěvků na sociální sítě. Odměna je vyplácena každý měsíc na účet.
O nás - 1000+ hotových projektů v tvorbě webů a marketingu. Jsme přátelští, jen u fotbálku se občas někdo naštve.
Náplň práce - Analýza trhu, komunikace s klientem, tvorba strategie
A za to - 25% provize, 30-60 tisíc měsíčně, přizpůsobivá pracovní doba.
A my bychom rádi - kdybys byl zodpovědný, měl základní PC znalosti a proaktivní přístup.