v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Firma: AJK CZ s.r.o.
Roudnice 72, okres Hradec Králové
Hledá pracovníka na pozici Přípravář nákladních vozidel
Co vás čeká
kontrola náplní ve vozidle, VIN, zápis výbavy vozidla a jeho technického stavu
čištění vozidel
příprava vozidel k prodeji
to celé se zaměřením na nejvyšší efektivitu
Co vám můžeme nabídnout
práci ve stabilní české firmě s více jak dvacetiletou tradicí
nástupní plat 17000 Kč hrubého + další odměny
dobré finanční ohodnocení
různorodou pracovní náplň
jistotu zaměstnání
firemní akce
možnost zapůjčení služebních vozidel
jednosměnný provoz s pracovní dobou od 7,00 - 15,30 hod.

Cena: 17 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  819054
Vloženo:  07. 05. 2018
Změněno:  07. 05. 2018
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Ivana Blažková
Město:  Roudnice
Telefon:  +420777781836
Další inzeráty od inzerenta >>

Přípravář Nákladních vozidel - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

50 000 Kč týdně,disk, a zaručeně !
Do našeho malého týmu hledáme dívky od 18-25 let. Nabízíme každodenní výdělky 6000 Kč-10 000 Kč vyplácených denně, volnou pracovní dobu,100 % disk.,ubytování zdarma. Začátečnicím rády pomůžeme. Nástup možný ihned.
Ostatní práce a brigády 50 000,-
POZOR!!!!!!!! EXKLUZIVNÍ NABÍDKA!!!
Ahojky. Už Tě nebaví chodit do práce, kde nezazvoní telefon, pořád tě někdo buzeruje za pravidla, nebo je vás až příliš dívek na směnu a ve finále musíš polovinu tvého výdělku odevzdat? V tom případě pro tebe máme SUPER nabídku, jelikož nejsme CLUB ani PRIVÁT. Nabízíme Ti perfektní podmínky, které jsi doposud neměla a to:obrovskou reklamu,VIP klientelU,pracovní dobu a ceny si určuješ sama,denní výdělky až 15 000 Kč,VLASTNÍ luxusní byt v centru Prahy,žádnou buzeraci (nemáš žádného šéfa,maximální diskrétnost a bezpečnost,začátečnicím se vším rády pomůžeme,žádné počáteční náklady i cesta ti bude proplacena,férové jednání s perfektním přístupem.Pokud tě nabídka zaujala, ozvy se a my Ti rády poskytneme více informací. Určit nebudeš litovat. Mail: exkluzivniprace@gmail.comTel.: 797 626 849 .
Ostatní práce a brigády 100 000,-
okamžitý úver
Dobrý den, Jsem soukromý veritel ve spolupráci s nekolika bankami. Nabízím všechny druhy úveru v rozmezí 40000 kč na neurcitou cástku. Mým cílem je pomoci všem, kterí potrebují pujcky nebo kterí mají problémy s dokumenty a kterí nemohou získat úvery v bankách. U všech žádostí o úvery je moje úroková sazba 2% s dobou splácení od 1 roku do 30 let. Máte-li zájem, kontaktujte me prosím emai: jan-kalous@email.cz Pozor: Pozor na zlodeje, chceme jen pomoci uprímným a vážným lidem
Ostatní práce a brigády dohodou
Nabídka přivýdělku - obchodní činno
Skvělá pracovní příležitost, která se dá dělat z domova. Velmi slušné finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich časových možností a schopností (cca 10-12.000 Kč brigádně při splnění min 10h týdně). www.jobzdomova.cz
Hledám kadeřnici Liberec
Hledáme kadeřnici do salonu v centru Liberce na Žl. Pronájem křesla 4000,- měs.
Ostatní práce a brigády 4 000,-
Poradce pro správné stravování
Přivýdělek 8-12 tis. Kč formou obchodní činnosti v oboru wellness. Práce s klienty v oblasti zdravé a sportovní výživy, sestavování stravovacích plánů, zpracování analýz stavby těla, obsluha a propagace webových stránek, organizace reklamy. Nabízíme: Flexibilní pracovní doba (nutné 2-3 hodiny denně), zaškolení, možnost práce z domu. Požadujeme: věk min. 18 let, znalost práce na PC/net, orientace na sociálních sítích, komunikativnost, zájem o obchod a obor.
Ostatní práce a brigády 14 000,-
Úklid - FÚ Jičín
BAVÍ VÁS UKLÍZET DOMA A CHTĚLI BY JSTE PŘEDAT SVÉ ZKUŠENOSTI A DOVEDNOSTI DÁL? JSTE INVALIDNÍ DŮCHODCE A NEMŮŽETE SEHNAT PRÁCI? JSME TU PRÁVĚ PRO VÁS!!! BEZPEČNOSTNÍ A ÚKLIDOVÁ SPOLEČNOST PŮSOBÍCÍ PO CELE ČR. HLEDÁME ÚKLIDOVÉ PRACOVNÍKY NA : FÚ Jičín, Havlíčkova 56 Co vám můžeme nabídnout? - práci na HPP - zkrácený úvazek vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu – 4hod./denně - mzda: 105Kč - pracovní doba: odpolední úklid v době od 12:00 - 20:00 - Benefity: náborový příspěvek 10.200,- za přivedení nového OZP zaměstnance - 20 dnů dovolené - nástup ihned Co požadujeme? - počet míst: 4 - spolehlivost - flexibilitu Na koho se můžete obrátit? - první kontakt pouze telefonicky - volejte na naši bezplatnou linku,také můžete využít naší emailové adresy
Ostatní práce a brigády 105,-

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů