v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Hledám brigádu v Jičíně a okolí v potravinářství, cukrárně, nebo něco podobného. Prosím volná místa pošlete na můj email děkuju moc. Lucie

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  449849
Vloženo:  09. 02. 2012
Změněno:  09. 02. 2012
Druh:  poptávka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Jičín
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Lucie Maxianová
Ulice:  Švermova 385
Město:  Kopidlno
Telefon:  +420720436695
Další inzeráty od inzerenta >>

Hledám brigádu - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

RYCHLÉ A SNADNÉ VÝDĚLKY OD 7000 KČ
Ahoj..Hledáš způsob jak si rychle a snadno vydělat? Chceš v této době žít nadstandartně, koupit si vše, co by jsi ráda? U nás si vyděláš dost na to, aby jsi si mohla pořídit například hezkou dovolenou, auto, byt, značkové věci a v klidu zajistit rodinu. U nás máš možnost si vydělat každý den až 15 000 Kč. Toto je tvoje víc jak reálná možnost, jak si vše splnit. Neboj se mi napsat, to tě nic nestojí. Jestli tě naše nabídka zaujala , tak pošli svoji aktuální fotografii buď na email nebo na whatsapp a já ti obratem napíšu bližší informace .....
Potravinářství a chemie 15 000,-
Stavební a provozní elektrikáři - V
Nabízíme práci na pozici Stavební a provozní elektrikáři ve firmě VEOS Pospíšil s.r.o., plný úvazek, v obci Dolní Bojanovice, požadované vzdělání: Základní + praktická škola, Směnnost: . Jednosměnný provoz, počet volných míst: 2. Mzda: 18000 Kč<br /><br />Poznámka: Pracoviště: U Hřiště 609, 696 17 Dolní Bojanovice. Možnost vysílání po ČR i do zahraničí. ŘP sk.B. Vítána je praxe v oboru elekto. Kontakt na tel. 721 087 374 od 8:00 do 15:00 hod, na mail: p.blahova@veos.cz a osobně po tel. dohodě. <br><br /><br />Kontakt:<br />Blahová Petra<br>telefon: +420 721 087 374<br>VEOS Pospíšil s.r.o.<br>U Hřiště 609<br>696 17 Dolní Bojanovice<br>
Potravinářství a chemie 18 000,-
Elektromechanici elektrických zaříz
Nabízíme práci na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) ve firmě TES VSETÍN s.r.o., plný úvazek, v obci Vsetín, požadované vzdělání: Základní + praktická škola, Směnnost: . Třísměnný provoz, počet volných míst: 1. Mzda: 16500 Kč<br /><br />Poznámka: ELEKTROMECHANICI - NAVÍJEČI *<br /> Požadujeme: jeřábnický a vazačský průkaz (výhodou), oprávnění pro pájení příp. svařování (dle potřeby) manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, trpělivost, kvalita, pečlivost, dobrý zdravotní stav. <br /> Náplň práce: navíjení drátových cívek, výroba profilových cívek (navíjení, roztahování...), omotávání cívek, vkládání a zapojování vinutí (drátové,profilové), výroba drážkových klínů, výroba bandáží (ruční, strojní), montáž a zapojení budičů.<br /> Nabízíme: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění<br /> První kontakt: p. Kovaříčková, telefonicky v době 8 - 12 h. na čísle: 571 812 773, e-mailem na: personalni@tes.cz nebo osobně na pracovišti v době 9 - 11 h. <br><br /><br />Kontakt:<br />Kovaříčková Ivana<br>telefon: +420 571 812 773<br>TES VSETÍN s.r.o.<br>Jiráskova 691<br>755 01 Vsetín<br>
Potravinářství a chemie 16 500,-
OPERÁTOR CHEMICKÉ VÝROBY - BOHUMÍN
Náplň práce: - obsluha plnících linek (plnění vyrobeného čisticího prostředku do lahví) - lepení etiket, balení - ukládání na palety a příprava pro expedici - práce na třísměnný provoz Požadujeme: - dřívější zkušenosti z výroby - manuální zručnost a zdatnost - dobrý zdravotní stav Nabízíme: - zaškolení na danou pozici - práce je vhodná i pro absolventy - systém příplatků - příplatek za pracoviště, za noční i odpolední směnu aj. - benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity jako je sport, kultura, relax - nástup možný ihned
Potravinářství a chemie dohodou
Přijmeme pracovníka do expedice
Požadavky: - komunikativnost, spolehlivost a samostatnost - uživatelská znalost práce na počítači - manuální zručnost - časová flexibilita - vstřícnost a ochota při jednání se zákazníky Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení - rozmanitá práce - volné soboty, neděle a svátky - možnost vlastního vzdělávání - práce na plný pracovní úvazek
Spojme k boji proti podvodníkům
dobrý den/dobrý večer. pro všechny vaše finanční problémy,žádné další starosti, aby se vám prosím kontaktujte nás pouze na : jaroslav.sredl1962@gmail.com zajišťujeme financování pro všechny ty, kteří to potřebují, a to ve všech oblastech činnosti. poznámka:dejte si Pozor na nabídky přichází z afriky děkuji
Nabízím práci v KFC ČB
KFC v Českých Budějovicích u Globusu, hledá do své renovované pobočky nové členy týmu. Chcete - li pracovat v mladém kolektivu ve stabilní mezinárodní společnosti, mít možnost plánovat si směny flexibilně každý týden, láká Vás nabídka kariérního růstu, pak hledáme právě Vás. Své životopisy zasílejte na uvedenou emailovou adresu nebo se u nás zastavte v restauraci POŽADUJEME - časovou flexibilitu - pracovitost - chuť učit se novým věcem - orientaci na hosta - odpovědnost - týmovou spolupráci NABÍZÍME - stabilní prostředí mezinárodní firmy - možnost plánovat si rozpis směn - přátelský kolektiv - zajímavé firemní benefity - kariérní růst MZDA 70 - 80 kč/hodinu
Kuchř/kuchařka
Hledám kuchař nebo kuchařku není nutno vyučen v oboru jen zajem a praxe plat dohodou

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů