v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Kuchař s 30ti letou praxí, hledá práci na pozici kuchař/šéfkuchař ( 12 let praxe šéfkuchaře ) v příjemné a perspektivní restauraci ( ne hotely ), Praha + Středočeský kraj, znalost české a italské kuchyně, nekuřák, práce na PC ( pokročile word, excel, kalkulace ), možnost zaměstnat jako OSVČ, nástup možný od ledna 2012.

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  420204
Vloženo:  23. 10. 2011
Změněno:  23. 10. 2011
Druh:  poptávka
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Firma:  VG
Ičo:  111111111
Město:  Kladno
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

kuchař/šéfkuchař - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

prodává,me všechny drsuhy léků
prodáváme všechny druhy léků navštivte nás na Telegramu https://t.me/BerlinApothekez Naší prioritou je vaše zdraví, proto vám nabízíme široký výběr všech druhů léků, vitamínů a doplňků stravy.kontakt wa.link/7ry9ot
Potravinářství a chemie dohodou
OPERÁTOR CHEMICKÉ VÝROBY - BOHUMÍN
Náplň práce: - obsluha plnících linek (plnění vyrobeného čisticího prostředku do lahví) - lepení etiket, balení - ukládání na palety a příprava pro expedici - práce na třísměnný provoz Požadujeme: - dřívější zkušenosti z výroby - manuální zručnost a zdatnost - dobrý zdravotní stav Nabízíme: - zaškolení na danou pozici - práce je vhodná i pro absolventy - systém příplatků - příplatek za pracoviště, za noční i odpolední směnu aj. - benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity jako je sport, kultura, relax - nástup možný ihned
Přijmeme pracovníka do expedice
Požadavky: - komunikativnost, spolehlivost a samostatnost - uživatelská znalost práce na počítači - manuální zručnost - časová flexibilita - vstřícnost a ochota při jednání se zákazníky Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení - rozmanitá práce - volné soboty, neděle a svátky - možnost vlastního vzdělávání - práce na plný pracovní úvazek
Nabízím práci v KFC ČB
KFC v Českých Budějovicích u Globusu, hledá do své renovované pobočky nové členy týmu. Chcete - li pracovat v mladém kolektivu ve stabilní mezinárodní společnosti, mít možnost plánovat si směny flexibilně každý týden, láká Vás nabídka kariérního růstu, pak hledáme právě Vás. Své životopisy zasílejte na uvedenou emailovou adresu nebo se u nás zastavte v restauraci POŽADUJEME - časovou flexibilitu - pracovitost - chuť učit se novým věcem - orientaci na hosta - odpovědnost - týmovou spolupráci NABÍZÍME - stabilní prostředí mezinárodní firmy - možnost plánovat si rozpis směn - přátelský kolektiv - zajímavé firemní benefity - kariérní růst MZDA 70 - 80 kč/hodinu
Kuchř/kuchařka
Hledám kuchař nebo kuchařku není nutno vyučen v oboru jen zajem a praxe plat dohodou
Prodavač - pracovník obch. provozu
Hledáte možnost dlouhodobého přivýdělku? Máte zkušenost s prací v maloobchodě? Nevadí vám práce na pokladně nebo v prodejně? Pro našeho významného klienta, tradiční českou společnost, provozující maloobchodní prodejny hledáme brigádníky do Českých Budějovic na pozici PRODAVAČ - PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU. Brigáda je dlouhodobého charakteru. Nástup možný od pátku 28.8.2015 Náplň práce: - obsluha zákazníků v oddělení lahůdek nebo - doplňování zboží Požadujeme: - potravinářský průkaz PODMÍNKOU - pozitivní vztah k zákazníkům - ochotu pracovat a učit se - spolehlivost a příjemné vystupování - časovou flexibilitu Nabízíme: - krátkodobou i dlouhodobou brigádu, smlouva na DPČ - platové ohodnocení od 65 Kč brutto / hodina - pracovní doba 6:00 - 14:00 a 14:00 - 21:00 - odborné zaškolení - příjemný kolektiv zaměstnanců Doplňující informace: - vhodné pro muže i ženy - vhodné pro studenty, ženy na MD
Potravinářství a chemie 65,-
Pekař
Pekárna v Sázavě (okres Benešov) příjme pekaře (muže do výroby). kontakt: Sázavská pekárna, Pražská 272, 285 06 Sázava, tel: 606117913, 327321297
Práce Švédsko řezník
Sháníme řezníky na práci do Švédska, na bourání vepřového,hovězího,skopového dobytka, vše legální, nadstandartní výdělky, ubytování zajištěno

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů