v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Už Vás nebaví chodit do práce a poslouchat šéfa? Chcete pracovat z pohodlí domova a být sami svým pánem? Máte jedinečnou šanci to změnit! Česká prosperující firma hledá spolupracovníky starší 18 let, ochotné učit se novým věcem. Práce je jednoduchá, vhodná pro každého, potřebujete pouze PC a možnost připojení k internetu. Práce je podložená smlouvou, proškolení probíhá přes internet. Loni jsme otevřeli trh i v Polsku, takže znalost polštiny je velkou výhodou (ale ne podmínkou!). Chcete se dozvědět víc? KONTAKTUJTE MĚ!

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  618349
Vloženo:  16. 01. 2014
Změněno:  16. 01. 2014
Druh:  nabídka
Místo:  celá Česká republika
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Renata Helmová
Město:  Křepice
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Břeclav
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Práce z domova, polština výhodou - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Výdělek doma, až 16.000 Kč měsíčně!
Nabízíme všem možnost nenáročného a zajímavého výdělku z pohodlí domova. K dispozici máme více druhů činností. Jedná se o skládání, kompletování a balení různých druhů materiálů a výrobků - součástky do PC, kompletace propisek, reklamních prospektů, upomínkových předmětů, sestavování různých řemeslných výrobků, korálků, hraček, výroba šperků z titánu a další... Výběr a zvolení dané činnosti je pouze na vás. Odbyt je zajištěn a není vyžadována žádná distribuce ani prodej! Všechny potřebné komponenty a materiály jsou průběžně dodávány v množství, které zvládnete a sami si určíte. Dodávka probíhá poštou a poštovné je hrazeno zpětně, vždy s výdělkem. Odměna je za počet zhotovených kusů, který není limitován. Při aktivním zapojení lze vydělat až 16.000 Kč měsíčně! Výplata každý měsíc do 12. dne na účet, popř. složenkou. Materiály od nás ZDARMA.
Práce z domu 16 000,-
Až 18.000 Kč kompletací materiálů d
Začněte skutečně pracovat doma! Hledáme spolehlivé pracovníky pro domácí výdělek. Kompletace menších výrobků podle vzorku, nebo skládání reklamních prospektů, dle vlastního výběru. Vše zasíláno poštou v množství, které si sami zvolíte. Žádný vlastní prodej a distribuce výrobků, odbyt zajištěn! Výdělek až 18.000 Kč měsíčně při zapracování! Peníze jsou vypláceny ke 12. dni v měsíci na účet nebo složenkou. Smluvně podloženo a garantováno!
Práce z domu dohodou
Plnění obálek z domu.
Plnění obálek z domu. Platíme až 15 Kč/kus. Materiál k plnění zdarma, odběr, smlouva. HPP, VPP, brigáda.I pro nezaměstnané, matky na MD. Info emailem (město+psč).
Práce z domu dohodou
Kompletace kuličkových per, 10.000
Hledají se zájemci pro vykonávání jednoduché manuální činnosti, která nezabere více jak 2 hodiny denně. Práce není nijak složitá, podrobné instrukce a materiál obdržíte poštou nebo balíkovou službou a je garantován odběr. Vše je zasíláno až k Vám domů, tedy žádné tahání těžkých balíků z pošty. Jste hlavně zodpovědní za výrobu, tj. za poskládání, smontování a případné zabalení. Případní zájemci navštivte web pracenadoma.net
Práce z domu 10 000,-
Český národní panel
Naskytla se mi u firmy příležitost přivést nové lidi za které mám skvělou odměnu. 350 oplatek za nové respondenty až do 31 června. 200 a víc za vyplnění dotazníku. Pravidelně každý měsíc na bankovní účet. Je to zatím můj nejlepší a ověřený privydelek. V případě zájmu mi napište.
Práce z domu 200,-
Online Home Office
Vyplňování dotazníků. Pravidelně pár stovek na víc k výplatě, k mateřské a k důchodu. Každý měsíc máte zaručeně 200 a víc. Výplata na bankovní účet.
Práce z domu 200,-
Výpomoc s překlady z/do němčiny
Nabízím výpomoc s překlady(především obchodní němčina) z a do německého jazyka. Německý jazyk jsem studovala na střední škole a jazykové škole plus 25 let praktické využití v zaměstnání - aktivní znalost (každodenní korespondence se zákazníky - maily, různé podklady, dodací listy...). Hledám jako brigádu/přivýdělek.
Práce z domu dohodou
tgm panel
Každý den vyplnuji dotazníky. Zabere vám to 30 minut až hodinku denně. Registrace zdarma. Každý měsíc mám pravidelně 200 za vyplnování dotazníků + 75 až 2000 za nově přivedené respondenty.. vyplácí se na vyrtuální peněženku Paypal ze které si můžete převést peníze na váš bankovní účet. Pokud vás to zaujalo tak mi napište vaší emailuvu adresu, na ní vám pošlu odkaz.
Práce z domu 200,-
Přivýdělek od 15 a víš
Jedná se o vyplňování dotazníků. Z cela jednoduchý a ověřený přivýdělek. 200 a víc každý měsíc na bankovní účet. Za každého nového respondenta dostanete odměnu. Registrovat se může každý a kdykoliv můžete účet zrušit. Zaujalo vás to? Stačí mi napsat e-mail do zprávy a já vám pošlu odkazy. Napište mi jen vážní zájemci.
Práce z domu 200,-
Pracuj z pohodlí domova
Nabízím lukrativní práci, ve které můžete vydělávat jak aktivně, tak si časem vybudovat pasivní příjem. Příjemný kolektiv, podpora 24/7, zaručeně výdělky. Jsme na začátku úžasného nového projektu. Absolutně žádné poplatky a nutné nákupy. Záleží jen na vás, kolik si vyděláte. Kontaktujte mě a řeknu víc.
Práce z domu 1 234,-
Vyplňování průzkumu
Nabízím jednoduchý privydelek vyplňování dotazníků. Jen pro ty kdo si chcou přivydělat pár stovek na víc. Vyplňování dotazníků zabere jen pár minut. Registrace zdarma+ výhoda je že když nebudete chtít tak se dá účet kdykoliv zrušit. 200 a víc na bankovní účet každý měsíc. V případě zájmu mi do zprávy napište email.
Práce z domu 200,-
SUPER přivýdělek z DOMU!
Vedlejší příjem 15-25 tis./měs. za 2-3 hod. práce denně. Činnost je možné vykovávat ve volném čase, aniž byste ohrozili svoje zaměstnání. Pracujeme z domova jako poradci v oboru wellness (správná výživa a zdravý životní styl) přes telefon a internet!
Práce z domu dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: