v CZ verzi 658 345 inzerátů

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Skvělá příležitost jak si přivydělat.Máte doma internet šance pro Vás.Vydělávejte až 3000kč týdně.Pro více informací pište na te.č. 724922901 nebo imeil SKEYNE1@centrum.cz přeji hezký den

Cena: 3 000 ,-Kč

Číslo inzerátu:  140021
Vloženo:  08. 03. 2009
Změněno:  08. 03. 2009
Druh:  poptávka
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Brno-město
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Jan Novak
Telefon:  neuveden
Další inzeráty od inzerenta >>

Práce doma - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon
Váš e-mail
Nevyplňovat:

Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Asistent/ka manažera
VAŠE PRACOVNÍ NÁPLŇ: Běžná administrativní činnost spojená s chodem kanceláře -vyřizování pošty a telefonů, plánování a koordinování termínů schůzek, příprava podkladů pro jednání. POŽADAVKY NA POZICI: - SŠ vzdělání - ovládání PC (Word, Excel, email, internet) - komunikativnost a samostatnost - organizační schopnosti - spolehlivost, příjemné vystupování NABÍZÍME VÁM: - práci přizpůsobenou osobám se zdravotním postižením - možnost profesního růstu - pracovní doba od pondělí do pátku - nástup možný ihned - místo výkonu práce v Brně
Administrativa dohodou
Administrativa 61 500,-
e
1
e
1
e
1
e
1
e
1
e
1

Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů